• آخرین بروز رسانی : 1400/09/14

اخبار > بازدید مدیرعامل سازمان انتقال خون از مرکز انتقال خون شهریار و شهر ری

اخبار > بازدید مدیرعامل سازمان انتقال خون از مرکز انتقال خون شهریار و شهر ری

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیرعامل سازمان انتقال خون از مرکز انتقال خون شهریار و شهر ری

مدیر عامل سازمان انتقال خون و هیات همراه با حضور مدیرکل انتقال خون استان تهران و معاونان و جمعی از مدیران از مراکز انتقال خون شهر ری و شهریار بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران دکتر عشقی و هیاتی متشکل از دکتر حاجی بیگی سخنگوی سازمان ودکتر پرندوش به همراه دکتر مهدی زاده مدیرکل انتقال خون استان از مرکز تازه تاسیس انتقال خون شهریار و مرکز جامع شهر ری بازدید کردند.

بنا براین گزارش دکتر عشقی در بازدید از مرکز انتقال خون شهریار ارتقای استانداردهای مراکز انتقال خون و فرایند ها را از برنامه های سازمان دانست و ابراز خرسندی کرد که انتقال خون استان می تواند در مرکزی مناسبتر از پیش پذیرای شهروندان شهریار باشد.

وی که شب عاشورا از این مراکز بازدید می کرد افزود: انتظار می رود  که دراین مرکز جدید شاهد استقبال بیشتر شهروندان باشیم. وی ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان تهرانی گفت: مردم شهرستانهای اطراف تهران همیشه در بزنگاه های حساس در کنار نیازمندان به خون بوده اند.

همچنین دکترمهدی زاده مدیر کل انتقال خون استان ضمن این بازدید اعلام کرد انتقال خون استان تهران در نظر دارد که با هماهنگی و همکاری شهرداران و فرمانداران شهرستانهای اقماری استان ، نسبت به احداث مراکز انتقال خون در این شهرستانها اقدام کند تا امکان پاسخ گویی بهتر به نیاز بیماران و پذیرش مناسب داوطلبان اهدای خون بیش از پیش فراهم باشد.

مدیر عامل سازمان انتقال خون و هیات همراه در ادامه از مرکز جامع انتقال خون شهر ری بازدید کردندو دکتر عشقی در جریان کم و کیف فرایند اهدای خون در شب عاشورا در این مرکز قرار گرفت.

دکتر مهدی زاده همچنین اعلام کرد مقرر است به زودی مرکز جامع شهر ری به مرکز فراوری و پخش جنوب شرق تهران و مرکز انتقال خون شهریار به مرکز فراوری و پخش جنوب غرب تهران ارتقا یابد و بدین ترتیب به زودی مشکلات تهیه و تامین خون و فراورده برای مراکز بیمارستانی این منطقه جغرافیایی به حد اقل می رسد و برای تامین نیازهای یاد شده نیاز به رفت و آمد به مرکز وصال وطی مسیر طولانی نخواهد بود. 

گفتنی است طرح نذر خون با عنوان " نجات یک انسان نذر امسال من" که از ابتدای ماه محرم کلید خورده است تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت و شهروندان می توانند با حضور در مراکز اعلام شده خون خود را اهدا کنند تا ناجی یک هموطن باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٢:٣٠ - پنج شنبه ٢٨ مرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٨٠٤    /    تعداد نمایش : ١٤٤خروج