• آخرین بروز رسانی : 1400/09/14

اخبار > بازدید عضو شورای شهر تهران از اداره کل انتقال خون استان

اخبار > بازدید عضو شورای شهر تهران از اداره کل انتقال خون استان

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید عضو شورای شهر تهران از اداره کل انتقال خون استان

جعفر شربیانی منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران از مرکز انتقال خون وصال بازدید کرد و در جریان فرایند اهدای خون در روز عاشورا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران شربیانی عضو شورای شهر تهران صبح امروز با حضور در مرکز انتقال خون وصال ضمن بازدید از سالن اهدا و بخش های مختلف این مرکز، از نزدیک در جریان وضعیت اهدای خون و طرح نذر خون قرار گرفت.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و همکاران انتقال خون استان تهران، همت و ایثار شهروندان را ستودنی دانست وگفت: اهدای خون تجلی سطح متعالی اخلاق شهروندی و مسوولیت انسانی است و هر کس باید نسبت به نجات جان هموطن، همسایه، هم محلی و هم خون خود احساس وظیفه کند.

در ادامه این بازدید در جلسه ای با حضور مدیر کل و عضو شورای شهر و جمعی از مدیران انتقال خون استان، مقرر شد تا دکتر مهدی زاده با هدف همکاری بیش از پیش شورای جدید و شهرداری تهران، به زودی با حضور در صحن علنی شورای شهر، گزارشی از وضعیت و دستاوردها و چالش های انتقال خون استان، ارائه کند.

گفتنی است با توجه به ایام سوگواری امام حسین(ع) و اجرای طرح "نجات جان یک انسان نذر امسال من" شهروندان تهرانی این روزها برای ادای نذر و پیوستن به این پویش بیش از پیش به مراکز انتقال خون مراجعه می کنند و مراکز انتقال خون استان فعال تر از همیشه پذیرای شهروندان است.

این طرح تا پایان صفر ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 


١٣:١٢ - پنج شنبه ٢٨ مرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٨٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٢خروج