• آخرین بروز رسانی : 1400/09/14

اخبار > یگان ویژه تهران بزرگ دومین اهدای خون تابستانی خود را ثبت کرد

اخبار > یگان ویژه تهران بزرگ دومین اهدای خون تابستانی خود را ثبت کرد

 


  چاپ        ارسال به دوست

یگان ویژه تهران بزرگ دومین اهدای خون تابستانی خود را ثبت کرد

یگان ویژه تهران بزرگ امروز با حضور در مرکز انتقال خون وصال استان تهران، برای دومین بار در تابستان 1400 با اهدای خون جمعی حمایت خود از بیماران را اثبات کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران جمعی از اهدا کنندگان شاغل در یگان ویژه نیروی انتظامی تهران بزرگ در روزهای گرم تابستان و در وضعیت پاندمی کرونا بار دیگر با اهدای خون به نجات جان بیماران پرداختند.
یکی از مسوولان این یگان در حین اهدای خون گفت: ما به عنوان عضوی از جامعه بر اساس وضعیتی که همه گیری کرونا به وجود آورده است باید از بیماران نیازمند به خون حمایت کنیم. وی همچنین از کارکنان انتقال خون استان تهران برای انجام این وظیفه خطیر که دقت و حساسیت بالایی دارد تشکر کرد.
دکتر مهدی زاده مدیر کل انتقال خون استان تهران نیز در حاشیه این اهدای جمعی گفت: نیروهای جوان و سالمی که در این یگان خدمت می کنند برحسب وظیفه دینی و انسانی و کمک به هموطنان به صورت مستمر در این کار خیر شرکت می کنند و این بار دومی است که در تابستان امسال از یگان ویژه تهران بزرگ برای اهدای خون مراجعه کرده اند و حضور و مشارکت جوانان در این کار نجات بخش به ترویج فرهنگ اهدای خون و ورود اهدا کنندگان تازه نفس به جمع اهدا کنندگان کمک می کند زیرا تعداد زیادی از اهدا کنندگان مستمر و با سابقه بالای اهدای خون در آستانه بازنشستگی از اهدا قرار دارند.
دکتر مسلمی معاون اهدا کنندگان این اداره کل نیز ضمن تقدیر و تشکر از این اهدا کنندگان گفت: پاندمی کرونا همچنان کاهش تردد و مراجعات اهدای خون را در پی دارد و نیاز به خون و فراورده های آن دائمی است.
وی از شهروندان دعوت کرد اهدای خون را در برنامه زندگی خود قرار دهند و از بیماران نیازمند به خون حمایت کنن.

 

 

 

 

 

 

 ١٢:٢٥ - سه شنبه ١٦ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٩٨١    /    تعداد نمایش : ١٢٨خروج