• آخرین بروز رسانی : 1400/03/23

اخبار > پایتخت نشینان اهدا کننده خون حامیان سلامت کشور هستند

اخبار > پایتخت نشینان اهدا کننده خون حامیان سلامت کشور هستند

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل انتقال خون استان تهران اعلام کرد:

پایتخت نشینان اهدا کننده خون حامیان سلامت کشور هستند

 
مدیر کل انتقال خون استان تهران ضمن عرض تسلیت به خاطر سالگرد وفات رهبر فقید انقلاب امام خمینی و بزرگداشت قیام 15 خرداد، از مردم خواست در تعطیلات نیمه خرداد اهدای خون را فراموش نکنند. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران، دکتر مهدی زاده با اعلام این مطلب افزود: همیشه هنگام تقارن روزهای تعطیل آمار اهدای خون کاهش می یابد و به دلیل ترس از اوجگیری مجدد کرونا، مراجعه به مراکز انتقال خون کمتر شده است در حالی که نیاز به خون مستمر و همیشگی است و خون اهدایی و فراورده های آن به طور پیوسته برای بیماران باید تامین شود. 
دکتر مهدی زاده عمرپلاکت را سه روز دانست و گفت: هنگام کاهش میزان اهدای خون کمبود این فراورده بیشتر حس می شود و اهدا کنندگان به صورت موردی فراخوان می شوند و ضمن قدردانی از زحمتی که این عزیزان متقبل می شوند پیشاپیش همکاری و حمایتشان را ارج می نهیم. 
دکتر مهدی زاده با اشاره به موقعیت ویژه استان تهران در درمان و اعمال جراحی، اهدا کنندگان خون در تهران را حامیان سلامت کشور دانست و از شهروندان پایتخت نشین خواست تا در روزهای تعطیل پیش رو نیز اهدای خون را در برنامه کاری خود قرار دهند. 
گفتنی است مراکز اهدای خون در روزهای تعطیل نیمه خرداد به شرح زیر آماده و پذیرای اهدا کنندگان خون است:
" مرکز جامع وصال از ساعت 8 صبح تا 20:30، مرکز جامع منطقه 5 (ستاری) از ساعت 9 تا 16، مرکز جامع منطقه 4 (تهرانپارس) از ساعت 9 تا 16، مرکز منطقه 20( شهر ری) از ساعت 9 تا 16"


١٢:٥٣ - سه شنبه ١١ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٠٦٩٧    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج