• آخرین بروز رسانی : 1400/07/04

اخبار > وبینار سراسری برنامه استراتژیک سازمان انتقال خون با حضور مدیران استانی برگزار شد

اخبار > وبینار سراسری برنامه استراتژیک سازمان انتقال خون با حضور مدیران استانی برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

وبینار سراسری برنامه استراتژیک سازمان انتقال خون با حضور مدیران استانی برگزار شد

وبینار برنامه استراتژیک سازمان انتقال خون و ادارات کل استانی صبح امروز با حضور برخط مدیرعامل سازمان انتقال خون و مدیران و معاونان ستادی و استانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران دکتر محسن منشدی معاون پشتیبانی و منابع موسسه عالی آموزشی و پژوهشی طب انتقال خون در این جلسه سخنانی در خصوص اهمیت و ضرورت برنامه ریزی استراتژیک سازمان ایراد کرد.
همچنین دکتر عشقی در خصوص ماموریت گفت: تهیه خون و فرآورده های خونی سالم و کافی ، تربیت متخصصان طب انتقال خون و تولید محصولات پژوهشی به منظور حفظ و سلامت جامعه ، برعهده سازمان انتقال خون است که می‌بایست در برنامه ریزی استراتژیک در نظر گرفته شود.
در ادامه این جلسه در ارتباط با دورنمای عملکرد سازمان نیز مباحثی مطرح شد و همچنین از اهدای خون داوطلبانه به عنوان یکی از ارزشهای سازمان مورد توجه قرار گرفت ،در این جلسه همچنین در خصوص جایگاه تعالی سازمان و بهبود مستمر فرایند ها،اخلاق مداری و صداقت، قانون محوری وعدالت و انصاف در این برنامه ریزی تاکید شد.
بنا براین گزارش تعهد و مسئولیت پذیری و مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع از دیگر مباحث مهمی بود که در این برنامه ریزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است این برنامه پس از بررسی و همفکری و در نظر گرفتن ضروریات و چالشها با مشارکت و همفکری مدیران ستادی و استانی تدوین خواهد شد
.

 

 

 

 

 

 

 

 


١١:١٦ - يکشنبه ٢٧ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٤٣٠    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج