• آخرین بروز رسانی : 1400/07/26

اخبار > سبزپوشان نیروی انتظامی پیشگامان اهدای سرخ زندگی اند

اخبار > سبزپوشان نیروی انتظامی پیشگامان اهدای سرخ زندگی اند

 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام مدیرکل انتقال خون استان تهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی:

سبزپوشان نیروی انتظامی پیشگامان اهدای سرخ زندگی اندسبز پوشان نیروی انتظامی ضامن امنیت شهرها و مراقبت از نوامیس مردم و پیشگامان اهدای خون ، هدیه سرخ زندگی هستند.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر کل انتقال خون استان تهران در پیامی ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، از تلاشهای خستگی ناپذیر ایشان برای امنیت و پیشقدم بودن این نیرو در اهدای خون برای نجات جان بیماران تقدیر و تشکر کرد.
در پیام دکتر محمدرضا مهدی زاده آمده است: نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با امنیت و فداکاری در هم تنیده است.
وی با اشاره به اهمیت تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت وحفظ امنیت شهری و مراقبت و از اموال و نوامیس مردم که از وظایف نیروی انتظامی است گفت: حفظ و پایداری امنیت عمومی، پیشگیری و مبارزه با جرایم، و ایجاد همبستگی و انسجام ملی و عمومی از کارکرد های مهم این نیرواست که به بهترین نحوی در شهر بزرگ تهران احساس می شود.
وی تاکید کرد: این نیروی ایثارگر و همیشه در صحنه در عرصه کمک به سلامت عمومی نیز همیشه پیشتاز بوده است پیوسته درخواست یاری و پشتیبانی از شهروندان را در بحرانهای مختلف سلامتی و اجتماعی لبیک گفته با تمام ظرفیت به همکاری با سایر نهادها و مهار بحران می پردازد.
وی از اینکه نیروی انتظامی و دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی پیوسته برای تامین خون مورد نیاز بیماران خصوصا در همه گیری کرونا در کنار این سازمان بوده تقدیر و تشکر کرد و روز و هفته نیروی انتظامی را به این عزیزان تبریک گفت.


٠٨:٣٤ - شنبه ١٧ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٢٧٢    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج