• آخرین بروز رسانی : 1400/07/26

اخبار > اهدای جمعی کارکنان بهداری تیپ ویژه تهران بزرگ

اخبار > اهدای جمعی کارکنان بهداری تیپ ویژه تهران بزرگ

 


  چاپ        ارسال به دوست

اهدای جمعی کارکنان بهداری تیپ ویژه تهران بزرگ

کارکنان بهداری تیپ ویژه تهران بزرگ در اقدامی جمعی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مرکز اهدای خون وصال خون اهدا کردند.
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، صبح امروز مرکز وصال پذیرای جمعی کثیری از اهدا کنندگان بهداری تیپ ویژه بود که با لباس فرم برای اهدای خون مراجعه کرده بودند.
این تیپ مشارکت پیوسته ای در امر اهدای خون دارد و به صورت مستمر و جمعی خون اهدا می کنند.
به همین منظور مدیرکل انتقال خون استان تهران امروز میزبان سروان امیر حسین قرایی سرپرست بهداری تیپ ویژه تهران بزرگ بود. وی ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از این اقدام خدا پسندانه گفت: پذیرش مسوولیت اجتماعی از سوی نهادها و ارگانها برای ترویج و گسترش اهدای خون خصوصا در شرایط خاصی مثل همه گیری کرونا و سوانح کمک مهمی به مدیریت منابع خون و جلوگیری از کاهش ذخایر می کند.
وی تاکید کرد: استمرار این حرکت سلامت محور از سوی بهداری تیپ ویژه کمک شایانی به نجات جان بیماران نیازمند به خون میکند.
دکتر مهدی زاده تاکید کرد: با عادی شدن پذیرش جراحی های غیر اورژانسی از سوی بیمارستانها که در پی فرونشستن موج کرونا صورت گرفت منجر به کاهش ذخایر خون شد و مشارکت شهروندان در این امرخدا پسندانه می تواند در تامین ذخایر خون موثر باشد.
سروان قرایی نیز نیروی انتظامی خصوصا بهداری تیپ ویژه تهران بزرگ را در کمک به تامین امنیت و همکاری در برقراری سلامت جامعه پیشتاز خواندو گفت: این تیپ اهدای خون را به عنوان یک برنامه ثابت در تقویم خود قرار داده است.
به همین مناسبت لوح تقدیری از سوی مدیرکل انتقال خون استان تهران به سروان قرایی تقدیم شد که در آن از مشارکت خیرخواهانه وی و همکارانش تشکر و قدردانی شده است.

 

 

 

 

 

 ١١:٢٨ - چهارشنبه ٢١ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٣٢٢    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج