• آخرین بروز رسانی : 1400/09/14

اخبار > بازدید از اداره کل انتقال خون استان تهران با رویکرد پدافند غیر عامل

اخبار > بازدید از اداره کل انتقال خون استان تهران با رویکرد پدافند غیر عامل

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید از اداره کل انتقال خون استان تهران با رویکرد پدافند غیر عامل

اداره کل انتقال خون استان تهران از نظر وضعیت آمادگی برای پدافند غیر عامل مورد بازدید قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران، دبیر ستاد پدافند غیر عامل سازمان انتقال خون ایران و هیات همراه با توجه به هدف پدافند غیر عامل کشوردر پی نشست با مدیر کل انتقال خون استان تهران دکتر محمد رضا مهدی زاده و معاونان و همکاران، از بخشهای پدافندی این اداره کل بازدید کردند.
دکتر محمد جواد نظری مهر دبیر این ستاد در سازمان انتقال خون در خصوص این بازدید گفت: سردخانه، انبار و ژنراتور موجود در پایگاه و بخش فناوری اطلاعات مورد بازدید قرار گرفت و مقررشد تسهیلات رفع موانع وکمبودها و مشکلات موجود در شواری معاونین بررسی و رفع شود.
وی ضمن اشاره به مواردی چون کمبود نیرو، بودجه و نیاز به گسترش پایگاه ها در سطح استان گفت: برای پیشگیری از حملات سایبری و IT باید با نگاه ملی آمادگی لازم فراهم شود.
وی وضعیت انتقال خون استان تهران را نسبت به برخی استانها قابل قبول تر توصیف کرد و گفت: با توجه به تعداد 2 میلیون و 500 هزار مراجعه و بیش از 2 میلیون اهدای خون در کشور، سازمان انتقال خون ایران در وضعیت خاص قرار گرفته است و اگر به وضعیت انتقال خون استان تهران که تامین خون و فراورده 167 مرکز درمانی را بر عهده دارد دقت کنیم جایگاه این اداره کل در تامین سلامتی شهروندان تهرانی مشخص می شود. وی ابراز امیدواری کرد با تکمیل چارت تشکیلاتی سازمان پدافند غیر عامل کشور ومتعاقب آن مشخص شدن تشکیلات ستادهای پدافند غیر عامل استانی این سازمان از روز آمد سازی و بهینه سازی وضعیت پدافندی سازمان انتقال خون و ادارات استانی بیش از پیش حمایت کند.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ١٤:٢٤ - دوشنبه ١٧ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٦٩٣    /    تعداد نمایش : ١٣٩خروج