• آخرین بروز رسانی : 1400/09/14

اخبار > کمک به هم نوع با اهدای خون وظیفه انسانی ما است

اخبار > کمک به هم نوع با اهدای خون وظیفه انسانی ما است

 


  چاپ        ارسال به دوست

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب

کمک به هم نوع با اهدای خون وظیفه انسانی ما است

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اهدای خون را عمل به وظیفه انسانی و کمک به هم نوعان دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران حجت الاسلام حمید شهریاری که خود از اهدا کنندگان با سابقه خون است صبح امروز ضمن انجام عمل خدا پسندانه اهدای خون در مرکز وصال گفت: کمک به هم نوعان حس همدردی و نوع دوستی را در انسان زنده می کند و خدمت گزاری به خلق خدا به طور طبیعی احساس پالایش و تعالی روحی به انسان می دهد.
وی گفت: این عمل نیکی است که خوب است گروه گروه به آن اقدام کنید و من نیز همیشه با یکی دو نفر از دوستان برای این کار پیش قدم می شویم.
وی از شهروندان دعوت کرد تا این عمل خدا پسندانه را در برنامه زندگی خود بگنجانند و برای نجات انسانها آستین بالا بزنند.
دکتر محمد رضا مهدی زاده مدیر کل انتقال خون استان تهران نیز ضمن تقدیر و تشکر از اهدای خون حجت الاسلام شهریاری گفت: ضمن سپاس از شهروندانی که همیشه در کنار ما و پشتیبان بیماران نیازمند به خون بوده اند، از مردم دعوت می کنم تا این روزها که سرما در پیش است ودر خواست خون به خاطر عادی شدن روال کاری و افزایش جراحی های مراکز درمانی بیشتر شده است، اهدای خون رادر برنامه زندگی خود قرار دهند.
گفتنی است پس از کاهش موج کرونا و افزایش اعمال جراحی در بیمارستانها مصرف خون افزایش یافته و برای ثبات ذخایر خون استان تهران، نیاز به خون و حمایت مردم از بیماران بیش از پیش حس می شود.

 

 ١٠:٤٥ - دوشنبه ٢٤ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٧٤٩    /    تعداد نمایش : ٧٠خروج