• آخرین بروز رسانی : 1400/09/14

اخبار > فعالیت های بسیجی نجات بخش و خود جوش است

اخبار > فعالیت های بسیجی نجات بخش و خود جوش است

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل انتقال خون استان تهران:

فعالیت های بسیجی نجات بخش و خود جوش است

 

مدیر کل انتقال خون استان تهران ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج از اهدای خون بسیجیان ورزشکار و اعضای جامعه ورزشی استان که به همین مناسبت در پویش اهدای خون شرکت کردند تقدیر و تشکر کرد و فعالیت های بسیجی را نجات بخش و خود جوش خواند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران دکتر محمد رضا مهدی زاده در پیامی به مناسبت هفته بسیج گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده اند بسیج پاره تن مردم است و امروزه فعالیت های خودجوش و انقلابی و سازنده نیز بسیجی وار توصیف می شود. چنانکه نه تنها بسیجیان به طور پیوسته در کنار انتقال خون استان در تامین خون مورد نیاز بیماران تلاش کرده اند و با راه اندازی پویش های متعدد حامی بیماران بوده اند بلکه خود اهدای خون نیز حرکتی بسیجی وار به شمار می آید که با هدف کمک به هم وطنان و تحول و بالندگی در مردم شکل گرفته است. حرکتی که به منظور پشتیبانی از دلیر مردان کشور و مردم مظلوم و مجروح مناطق جنگزده در زمان دفاع مقدس نهادینه شد و تا به امروز هم در میان مردم فداکار ایران به زیبا ترین شکل وجود دارد و هر گاه نیاز به خون در اثر بحران، سرما، گرما، همه گیری کرونا یا هر موقعیت خاص دیگری به وجود می آید این عزیزان اهدا کننده آستین بالا می زنند و به یاری بیماران نیازمند به خون می شتابند.
وی در پایان این هفته را به تمامی بسیجیان و کسانی که با روحیه بسیجی در تحولات سازنده و بالنده شرکت می کنند تبریک گفت و افزود: این روحیه در مردم ما مسیر رشد را هموار می کند.


١١:١٨ - يکشنبه ٣٠ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٧٦خروج